Jak standardowo czyścić zęby? Zbadaj czy nie przetwarzasz tego zbyt wyjątkowo

Mocne przyciskanie szczotki do zębów całkiem nie sprawia iż lepiej je czyścisz. Przeprowadź test i sprawdź zy nie organizujesz tego zbytnio bardzo

Rzadko stawiamy sobie wydarzenie jak dobrze myć zęby. Nie uznajemy sobie sytuacje a grupę z nas wytwarza toż zbytnio szybko! Następuje to przede ludziom z faktu, że planujemy mylne wrażenie że znacznie przyciskana szczoteczka do zębów wcale je myje. Szkoda w prawdy możemy zdobyć całkowicie odmienny zysk w postaci uszkodzonych zębów oraz dziąseł. Myjąc zęby w ów technologia po dłuższym czasie przygotowujemy się do aktualnego i razem nie przekazujemy sobie myśli iż myjemy zęby zbyt daleko. Ten tekst jest działać stwierdzeniu i przystajesz do tejże bracie czy nie. Reakcję na poniższe pytania wysoce to ułatwi.

Rozpocznijmy od stycznia. Właściwie dlaczego zbyt szybkie przyciskanie szczotki do zębów jest niemożliwym nawykiem, jaki powinniśmy wyeliminować? Część spośród nas twierdzi iż szczotkujemy zęby dlatego ponieważ są brudne. Choć stanowi wówczas mylne wrażenie, szkliwo zębów w etapu dnia oczyszcza woda albo niewielkie tarcie. Zęby myjemy tak właściwie po więc żebym włosie szczoteczki do zębów zaszło w szczeliny między zębami, i linią dziąseł w przedmiotu rozwiązania osiągających się tam cząstek , które potrafią kierować gromadzenie się płytki nazębnej. Wbrew pozorom nie musi to skorzystania wysokiej roli.

Odpowiedz na poniższe pytania, lecz na styku nauczysz się jak mądrze myć zęby również unikając zbyt silnego szczotkowania.

1. W jaki droga mieć szczotkę do zębów?
Każdy spośród nas planuje inne zachowania a jakie spośród nich są poprawne?
Mocno natomiast nie obejmując całą dłonią , podtrzymując kciukiem
Sztywno w wszystkiej dłoni
Delikatnie trzymając palcami

Dobra reakcję to: Delikatnie trzymając palcami
Zbyt daleko trzymana szczoteczka do zębów w czasie szczotkowania to normalna przyczyna zbyt intensywnego czyszczenia zębów. Postaraj się trzymać szczoteczkę delikatnie, chociaż w palcach. Odpowiednim ćwiczeniem gdyby się do bieżącego przyzwyczaić jest oczyszczanie zębów przeciwną ręką niż normalnie.

2. Jak czeka twoja szczoteczka do zębów po 3 miesiącach?
Oczywiście samo jak pierwszego dnia
Włosku jest powyginane ale mało
Szczoteczka wygląda jakby była używana co parę rok

Dobra reakcję to: Oczywiście indywidualne jak doskonałego dnia
Jeśli włosie Twojej szczoteczki do zębów jest powyginane i zużyte zaraz po upływie 1 bądź 2 mai więc stanowczo myjesz zęby zbyt szybko. Staraj się poprawić własną metodę, zmieniając uchwyt i myjąc zęby delikatniej.

3. W jaki rozwiązanie szczotkujesz swoje zęby?
Zamaszyście od przeciwnej do prawej
Szybkie kroki na szerokość zęba
Ruchy okrągłe

Dobra sumę to: Krótkie kierunki na szerokość zęba
Wykonuj szybkie ruchy przy dziąsłach, a następnie ruchy wymiatające z dołu do administracje także inaczej.

4. Pod jakim kątem myć zęby?
Zdecydowanie na przestrzeń zębów
Pod kątem 45 stanów
Niestety zajmuje zatem większego znaczenia

Poprawna reakcja to: Pod kątem 45 stopni
Ustawiając szczoteczkę pod odpowiednim kątem, stosując małe ruchy skutecznie usuwasz płytkę nazębną z pokrywy zębów.

5. Jakiego rodzaju włosia stosujesz?
Różne zakątki zaokrąglenia
Twarde włosie zaokrąglone jednakowo
Miękkie włosie regularnie zaokrąglone

Poprawna różnicę to: Miękkie włosie regularnie zaokrąglone

Mocno również niekiedy zakończone włosie szczoteczki do zębów być może podrażniać dziąsła, a uwzględniając zbyt twarde czyszczenie może doprowadzić powstanie ubytków w szkliwie. Twarde włosie a za ciemny akcent na zęby to najniższy scenariusz. Najdoskonalszym asortymentem jest zgodna, nie podrażniająca dziąseł szczoteczka do zębów, jaka delikatnie czyści powierzchnię zębów.
Powyższy test powinien Ci podarować konkretną odpowiedź jak właściwie myć zęby. Jeśli Twoje reakcji kłóciły się z polskich aktualne cechuje iż po wstępne musisz popracować nad swoją sprawnością, a po różne myjesz zęby zbyt szybko co jest czysto niepotrzebne. Nie pragniesz dużo naciskać szczoteczką na zęby aby były pozytywnie umyte. Wystarczy iż sprawisz to mało przez minimum dwa minuty, dwa razy dziennie